products

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: LHTi
Orzecznictwo: ISO9001:2015; TUV; SGS
Numer modelu: Venturi tytanowe
Minimalne zamówienie: 1 zestawy
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z miękką pianką dla dodatkowej ochrony
Czas dostawy: W magazynie-3 dni.produkcja-15-20 dni roboczych!
Możliwość Supply: 1000 zestawów/zestawów na miesiąc
Szczegóły informacji
Nazwa: Wtryskiwacz Venturiego generatora nanopęcherzyków do dostawcy fabryki uzdatniania wody i akwakultury Materiały: Tytan, nikiel, tytan, molibden, nikiel, tarcza tytanowa, stop na bazie niklu, 625 600 itp.
Moc: 3kW Napięcie znamionowe: 380v
Średnica rury wlotowej: 50mm Dopływ powietrza: 50m3/h
Po gwarancji: Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online Obowiązujące branże:: Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, zakład produkcyjny,
High Light:

Nano Bubble zatapialny napowietrzacz strumieniowy

,

zatapialny napowietrzacz strumieniowy akwakultury

,

zatapialny napowietrzacz strumieniowy 50m3 / H


opis produktu

Wtryskiwacz Venturiego generatora nanopęcherzyków do dostawcy fabryki uzdatniania wody i akwakultury

 

Opis produktu

 

Zatapialny napowietrzacz strumieniowy nazywa również generator nanopęcherzyków jako specjalny sprzęt napowietrzający stosowany do wstępnego oczyszczania ścieków i biologicznego oczyszczania ścieków.Służy do napowietrzania i mieszania cieczy w komorze napowietrzania, zbiorniku napowietrzania wstępnego, zbiorniku napowietrzania i zbiorniku flotacji powietrza.Ponadto zanurzalny napowietrzacz strumieniowy jest również stosowany do dodawania tlenu do stawu akwakulturowego i konserwacji wody krajobrazowej.

Składa się z pompy zanurzeniowej, wyrzutnika, dyfuzora, rury ssącej i elastycznej rury. W oparciu o tradycyjną maszynę strumieniową i mieszaną zaawansowaną technologię przepływu, ten aerator wykorzystuje napowietrzanie strumieniowe.

 

Venturi mówi, że gdy gaz lub ciecz przepływa przez zwężkę Venturiego, ciśnienie dynamiczne osiąga maksimum, a ciśnienie statyczne osiąga minimum w najwęższej części rury, a prędkość gazu (cieczy) wzrasta wraz z krzyżem pole przekroju przepływu maleje. Cały przepływ przechodzi przez rurkę w tym samym czasie, przez co ciśnienie spada w tym samym czasie. Powoduje to powstanie różnicy ciśnień, która jest wykorzystywana do pomiaru lub zapewnienia zewnętrznego ssania płynu

 

Eżektor Venturiego jest głównym elementem systemu oczyszczania gazów odlotowych w przedsiębiorstwach chemicznych.Funkcją systemu oczyszczania gazów odlotowych jest zbieranie szkodliwych gazów wytwarzanych przez różne części produkcyjne o podciśnieniu.Po przemyciu cieczą gaz spełniający normy emisyjne zostanie odprowadzony z powrotem do atmosfery. Aby zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska szkodliwymi substancjami.

 

Zastosowanie zwężki Venturiego: Zastosowanie zwężki Venturiego w dzisiejszym rozwoju technologicznym. Ze względu na niskie koszty produkcji i konserwacji. W istocie jednym z zastosowań jest pełnienie roli urządzenia (separatora) w systemie obiegu wody w akwarium. Zastosowania w chemii to tak zwane dysze Venturiego, służące do usuwania zanieczyszczeń z cieczy (usuwania gazów) lub pomiaru prędkości cieczy. Podobnie, dysza do tankowania zespołu przygotowawczego w urządzeniu ciśnieniowym do tankowania również stosuje tę zasadę..Zasadę efektu Venturiego można zastosować do wentylacji niektórych elementów mechanicznych i budynków..Oparte na sprzęcie do wytwarzania efektu Venturiego, zwanym Venturi XXXX, takim jak filtr membranowy Venturiego, rurka dyfuzyjna Venturiego, rurka skurczowa Venturiego, pompa strumieniowa Venturiego, przepływomierz Venturiego, mikser Venturiego, filtr Venturiego, zawór Venturiego itp.

 

 

Venturi wykonane ze specjalnych materiałów odpornych na korozję (takich jak tytan, nikiel, cyrkon itp.) Można również stosować w systemach recyklingu kwasu w przemyśle chemicznym w celu uzyskania recyklingu kwasu, co może zaoszczędzić zasoby i koszty dla przedsiębiorstw i społeczeństwa. Inne produkowane substancje (takie jak HCl/Fe2O3) mogą być również wykorzystywane do innych celów w celu generowania korzyści dochodowych.

Odpylacz Venturi może znacznie zmniejszyć liczbę szkodliwych zanieczyszczeń odprowadzanych przez niektóre przedsiębiorstwa z poważnym zanieczyszczeniem pyłem. Może odgrywać wielką rolę w ochronie środowiska.

Ponieważ Venturi nie wykorzystuje układu napędowego, może również zaoszczędzić dużo energii.Dlatego duża liczba zastosowań Venturiego może przynieść ogromne korzyści ekonomiczne dla kraju i społeczeństwa.

 

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 0

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 1

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 2

 

Zleceniodawca pracy

 

Pompa wodna wytwarza przepływ wody i tworzy przepływ o dużej prędkości przez dyszę, wokół dyszy tworzy podciśnienie i dostaje powietrze, powietrze miesza się z wodą w komorze mieszania. Zmieszane powietrze i woda zostaną wyrzucone z dużą prędkością przez dyfuzor. Powietrze -mieszanie wody zajmie przetwarzanie napowietrzania w stawie ściekowym. Poza tym moc osiowa nie zmieni się, gdy zmieni się głębokość, dopływ powietrza może się zmienić. Tak więc generator nanopęcherzyków może być używany przy dużej zmianie poziomu wody

 

Warunki pracy

 

           Najwyższa temperatura poniżej 400C

Media PH 5-9

Średnia gęstość 1150kg/m3

Wprowadzenie do specyfikacji:

 

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 3

Parametry

 

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 4

   Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 5

Cechy

 • Intensywne mieszanie
  Ciśnienie wytwarzane przez wirnik przez otwór dyszy wytwarza silny przepływ wody, który realizuje strumień po zmieszaniu z powietrzem, aby tlen skutecznie poruszał się w wodzie i jednocześnie osiągał dobry efekt mieszania, który może utrzymać prędkość przepływu niezbędną do unoszenia się osadu czynnego.
 • Cichy i bezgłośny
  Zespół maszyny przeznaczony jest do pracy w wodzie o małej liczbie uzwojeń i niskim poziomie hałasu: naziemny czerpnia powietrza może być dodatkowo wyposażony w urządzenia wyciszające.Koszt można zmniejszyć, ponieważ nie jest wymagane żadne inne pomieszczenie bezechowe.
 • Łatwy w instalacji i konserwacji
  Do wyboru są dwa typy: z automatycznym dołączaniem lub bez.Łatwy w instalacji i konserwacji, oszczędzając koszty eksploatacji.
 • Szeroki zakres usług
  Jest szeroko stosowany w oczyszczaniu ścieków przemysłowych, oczyszczaniu ścieków z hodowli zwierząt i ogólnej inżynierii napowietrzania ścieków.Metoda osadu czynnego stosowana jest do oczyszczania zbiornika napowietrzania obiektów ściekowych zakładu.Może być używany pojedynczo lub w połączeniu.
 • Konstruktywna specyfikacja
  Ten zatapialny aerator strumieniowy przyjmuje specjalnie zaprojektowaną pompę napowietrzającą, która tworzy integralną sekcję wytwarzającą pęcherzyki powietrza i automatyczne urządzenie mocujące.
 • Specjalna pompa napowietrzająca
  Specjalna pompa napowietrzająca wykorzystuje wysokowydajny wirnik, który nie blokuje fauli.Dlatego ma długą żywotność.
 • Sekcja generująca pęcherzyki powietrza
  Ta sekcja składa się z kanału wlotowego powietrza, uchwytu dyszy, komory mieszaniny gazów i rury rozbieżnej.Woda jest pompowana do komory mieszaniny gazów z dużą prędkością z uchwytu dyszy połączonego z wylotem pompy.Powietrze jest wprowadzane do komory mieszaniny gazów przez kanał wlotowy powietrza i jest mieszane z przepływem wody, a następnie wydmuchiwane rurą rozbieżną.
 • Automatyczne podłączanie urządzenia
  To urządzenie składa się z kanału indukcyjnego, płyty kierującej, jednostki mocującej.Podczas konserwacji urządzeń pompę można bezpośrednio wyciągnąć z wody przez przewód indukcyjny wraz z dołączonym urządzeniem.

Pakowanie i wysyłka

                                                            Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

informacje o firmie

 

Jako wiodący producent wyrobów tytanowych od ponad 16 lat, Baoji Lihua eksportuje rury tytanowe do wielu krajów, w tym do USA, Indii i Korei itp. Jakość naszych produktów jest powszechnie uznawana.Powinieneś więc mieć zaufanie do naszej firmy.

 

-.jpg

 

 

-.jpg

 

 

-.jpg

 

.jpg

Nano Bubble Generujący zanurzalny aerator strumieniowy do uzdatniania wody w akwakulturze 11

Pr

 

produkt Desn

Szczegóły kontaktu
myrna